Kdo jsme?

Tato jihlavská firma s obchodním názvem TVRDÝ - I.M.S., spol. s r. o. byla 1. února 1995 zapsána do Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem Brno město, do oddílu C, vložky 18018. Patří mezi největší instalatérské firmy v regionu.

Objemově nejvýznamnější zakázky firma provádí zejména v Praze a ve svém regionu. Působí ale v podstatě po celém území republiky i na zakázkách v zahraničí.

více

Co děláme?

Provádíme práce vodoinstalatérské, plynoinstalatérské a topenářské, včetně všeho, co k tomu patří - od projekce, přes činnost stavební až k činnosti inženýrské. Dále strojní čištění kanalizací. Samozřejmostí je provedení všech předepsaných revizí a zkoušek a předložení všech dokladů potřebných k úspěšné kolaudaci díla. Provádíme také servisy a údržbu plynových spotřebičů, baterií i zařizovacích předmětů.

více

Orientace firmy

Subdodávky řemesel

pro velké stavební firmy na prováděných významných velkých stavbách, rekonstrukcích i státních a obecních zakázkách. Ostatním zákazníkům nabízí kompletní dodávku řemesel i odbornou konzultaci, respektive doporučení vhodných řešení dané problematiky dle požadavků, náročnosti a finančních možností investora.

Reference

... aneb co jsme dělali

Montáž vytápění školicího střediska Chmelnické atomové eletrárny na Ukrajině;
Kotelna divadla Milénium a chlazení Divadla Kalich v Praze;
Vytápění autosalonu Fiat a Alfa Romeo Auto Vavřinec v raze;
Venkovní vodovod pro exportní mrazírnu Kosteleckých uzenin a další